Festivaly

Několik let se zabýváme dobrým jídlem a vším s ním spojeným. Máme rádi kvalitní gastronomii, neotřelé nápady a příjemná místa. Pořádáme festivaly zaměřené na různá témata či regiony, naše portfolio do současné doby čítá více jak 30 realizovaných food festivalů.

Rádi byste se stali partnery festivalu, chcete uspořádat festival na klíč? Více informací naleznete zde.

V případě, více informací nás neváhejte kontaktovat na email info@foodevent.cz

Naše festivaly:

Chilli Fest 29.9.2018

Místo: Smíchovská náplavka - Hořejší nábřeží | Datum: 29.9.2018

Na smíchovské náplavce se uskuteční dne 29.9. od 10 hodin třetí ročník nejpálivějšího festivalu Chilli fest. Pro tento rok je připravena nejen klasická soutěž v pojídání chilli papriček, kdy výherce získá poukaz na letenku do vybrané světové "pálivé" destinace, ale také extrémní soutěž v pojídání chilli v kádích naplněné ledem, kdy soutěžícím pálivost proniká do celého těla. Aby extrémů nebylo málo, bude se také soutěžit ve vytrvalostním saunování, samotní návštěvníci si pak budou moci vyzkoušet chůzi po žhavých uhlících či střepech. Nebude chybět ani řízná muzika, přehlídka více jak 70 stánků s pálivými a kořeněnými pokrmy, chilli omáčkama, semínky nebo potřebami pro chilli zahrádkaření. Každý návštěvník v rámci vstupného získá malý tématický dárek. Více na fb/chilli fest nebo www. foodevent.cz. Vstupné na akci 100 Kč.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Oktoberfest 10.10.2018

Místo: Pěší zóna Anděl | Datum: 10.10.2018

Srdečně vás zveme na Smíchovský Oktoberfest, který se uskuteční 10.10. od 8.00- 20.00 na pěší zoně Anděl, ochutnat budete moci např. typické bavorské pivo Paulaner, pečeného vola, kuřata, bavorské klobásky, preclíky, kolena atd. Atmosféru Oktoberfestu doplní klasické kroje a výzdoba.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Food Truck Show 13.10.2018

Místo: Smíchovská náplavka - Hořejší nábřeží | Datum: 13.10.2018

Nejen z Čech, ale i dalších zemí se 13.10 sjedou na Smíchovskou náplavku občerstvení na čtyřech, třech i dvou kolech.  Food truck show největší přehlídka  v ČR  , láká nejen pestrou nabidkou jídel a nápojů, ale také nápaditým designem vozidel a vozítek sloužící jako pojízdné restaurace, kavárny a bary. Představý se vám food trucky z Belgie, Polska, Maďarska nebo Slovenska.O doprovodný program se postarají buskeři, nebo tvůrci graffiti. Více na fb/food truck show nebo www. foodevent.cz. Vstupné na akci 50 Kč.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Naše uplynulé festivaly

Místo: | Datum:

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Náplavka Street Food 25.8.

Místo: Smíchovská náplavka - Hořejší nábřeží | Datum: 25.8.

Koncem prázdnin již tradičně zahajujeme podzimní sezonu Náplavka Street Food festivalem,  bude pro vás opět připravena pestrá nabídka jídel a nápojů z celého světa, nebudou chybět ani zmrzliny nebo exotické ovoce. Sledujte nás na FB, kde vám budeme postupně představovat jednotlivé prodejce a zajímavé recepty. Těšíme se na vás 25.8. na Smíchovské náplavce. 

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Středomoří na náplavce 15.9.

Místo: Smíchovská náplavka - Hořejší nábřeží | Datum: 15.9.18, od 10.00 - 20.00

Největší přehlídka oblíbené středomořské kuchyně na vás čeká 15.9. na Smíchovské náplavce. Budou pro vás připraveny pokrmy francouzské, italské, španělské, řecké nebo chorvatské kuchyně, exotické ochutnávky vám nabídneme také z orientální oblasti Středomoří, jako jsou Sýrie, Izrael, Libye, Libanon nebo Turecko. Součástí festivalu budou také stánky s delikatesami, nebudou chybět olivy a olivové oleje, baklava, vína, sardinky, sušené fíky atd. Zatančit si budete moci v rytmu balkánské dechovky. Kdy : 15.9.18, od 10.00 - 20.00 Kde : Smíchovská náplavka - Hořejší nábřeží Vstupné : 50 Kč, ZTP a děti do 12 let zdarma facebook www. foodevent.cz

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Zažij Mexiko

Místo: pěší zóna Anděl | Datum: 13.6.2018

Na jeden den se promění pěší zóna Anděl v Mexiko. Festival představí návštěvníkům mexickou kulturu, tradice a gastronomii. Projekt připravujeme za podpory mexické ambasády a MČ Praha 5.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Všechny chutě světa

Místo: Zámek Dobřichovice | Datum: 16.6.2018

Food festival na zámku v Dobřichovicích. Můžete zde ochutnat šťavnatý gruzinský šašlik, vietnamskou bun cha, bretaňské palačinky, mexické quesadilla, americké hamburgery, africkou samosu, malajskou laksu a další. Aby vám lépe trávilo, je pro vás a vaše děti připraven adrenalinový park.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Letní Náplavka Street Food

Místo: Smíchovská náplavka Praha | Datum: 23.6.2018

Největší letní „street food“ přehlídka v ČR na pražské smíchovské náplavce - Letní Náplavka Street Food. Festival se díky velkému zájmu návštěvníků i účastníků koná několikrát do roka. Letní Náplavka Street Food nabídne návštěvníkům tzv. "street food" - pouliční stravování - pokrmy, které jste mohli ochutnat v Thajsku, Maroku, Gruzii, Vietnamu, Japonsku, Mexiku a dalších zemích. Cílem festivalu je představit návštěvníkům aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie a dát možnost ochutnat pokrmy, se kterými se lidé ve světě běžně setkávají.

Více informací najdete na Facebooku festivalu