Festivaly

Několik let se zabýváme dobrým jídlem a vším s ním spojeným. Máme rádi kvalitní gastronomii, neotřelé nápady a příjemná místa. Pořádáme festivaly zaměřené na různá témata či regiony, naše portfolio do současné doby čítá více jak 30 realizovaných food festivalů.

Rádi byste se stali partnery festivalu, chcete uspořádat festival na klíč? Více informací naleznete zde.

V případě, více informací nás neváhejte kontaktovat na email info@foodevent.cz

Naše festivaly:

Grill a Pivo

Místo: dvůr pivovaru Staropramen, Praha 5 - Smíchov | Datum: 21.4.2018

Food festival Gril a Pivo prezentuje svět grilování, uzení, pomalého pečení, rožnění a opékání. Návštěvníci mohou ochutnat argentinské asado, americký pulled pork,marinovaná žebírka, gruzínský šašlik, chorvatskou plejskavici, australské jehněčí kotlety, grilované ryby, zeleninu, plněné houby a další. Ke grilování neodmyslitelně patří také dobré pivo, návštěvníci se mohou těšit na ležáky, Ape, nefiltrovaná piva a další pivní speciály. Ukážeme vám, že grilování není pouze o tom jak přesušit panenku či opéct krkovičku.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Asia Food Fest I.

Místo: Smíchovská náplavka | Datum: 12.5.2018

„Asijské jídlo” není jen “o rýži a nudlích”! Asijská kuchyně  je velice různorodá, oproti jiným kontinentům používá vice druhů koření, dochucovadel a přísad. Asie není pouze nám již dobře známá Čína, Thajsko, Japonsko nebo Vietnam. Patří sem také Libanon, Gruzie, Azerbajndžán, Sýrie, Mongolsko, Jemen, Maledivy, Omán a dalších více než 40 zemí. Festival si klade za cíl prezentovat co nejvíce z kulinářského umění těchto zemí a nabídnout tradiční pokrmy, které si zachovávají svou autentičnost.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Street Food Smíchov

Místo: dvůr pivovaru Staropramen, Praha 5 - Smíchov | Datum: 19.5.2018

Největší „street food“ přehlídka v ČR – Street Food Smíchov. Festival se díky velkému zájmu návštěvníků i účastníků koná několikrát do roka. Street Food Smíchov nabídne návštěvníkům tzv. "street food" - pouliční stravování - pokrmy, které jste mohli ochutnat v Thajsku, Maroku, Gruzii, Vietnamu, Japonsku, Mexiku a dalších zemích. Cílem festivalu je představit návštěvníkům aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie a dát možnost ochutnat pokrmy, se kterými se lidé ve světě běžně setkávají.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Zažij Mexiko

Místo: pěší zóna Anděl | Datum: 13.6.2018

Na jeden den se promění pěší zóna Anděl v Mexiko. Festival představí návštěvníkům mexickou kulturu, tradice a gastronomii. Projekt připravujeme za podpory mexické ambasády a MČ Praha 5.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Všechny chutě světa

Místo: Zámek Dobřichovice | Datum: 16.6.2018

Food festival na zámku v Dobřichovicích. Můžete zde ochutnat šťavnatý gruzinský šašlik, vietnamskou bun cha, bretaňské palačinky, mexické quesadilla, americké hamburgery, africkou samosu, malajskou laksu a další. Aby vám lépe trávilo, je pro vás a vaše děti připraven adrenalinový park.

Více informací najdete na Facebooku festivalu

Letní Street Food Smíchov

Místo: dvůr pivovaru Staropramen, Praha 5 - Smíchov | Datum: 23.6.2018

Největší letní „street food“ přehlídka v ČR v pivovaru Staropramen na Smíchově – Street Food Smíchov. Festival se díky velkému zájmu návštěvníků i účastníků koná několikrát do roka. Letní Street Food nabídne návštěvníkům tzv. "street food" - pouliční stravování - pokrmy, které jste mohli ochutnat v Thajsku, Maroku, Gruzii, Vietnamu, Japonsku, Mexiku a dalších zemích. Cílem festivalu je představit návštěvníkům aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie a dát možnost ochutnat pokrmy, se kterými se lidé ve světě běžně setkávají.

Více informací najdete na Facebooku festivalu