Zpět

Farmářské trhy na Karlínském náměstí začínají 1.dubna!

novinka-farmarsky

8.7.2017 | admin

Zveme vás od 1. dubna na novou sezónu farmářských trhů. Můžete se těšit na své oblíbené farmáře, pěstitele a výrobce z celé ČR.

 

Zelenina Zalabák / Farma rodiny Němcových / Střítecký uzeniny / Zdraví z farmy / Petite France / Pekárna Golčův Jeníkov / Louskáček / Čerstvé šťávy / Květiny Josífek / Farma Král – vejce / Rybárny Praha / Mlsná kachnička / Růžový transporter / Coffee Friends / Čajovna Dharmasala / Kaiser Franz / Mexicali a další

 

Pohodovou atmosféru trhů doplní hudební vystoupení a workshopy pro děti i dospělé. Na trhu budete moci začít den bohatou snídaní či poobědvat v parku. V nabídce nebudou chybět polévky, sekaná, obložené bagety, vegetariánská kuchyně nebo sladké i slané pečivo.

Těšit se můžete na Karlínský ,,mini blešák”, do kterého se můžete také aktivně zapojit. V minulém roce putoval výtěžek z blešáku na Centrum integrace dětí a mládeže Prahy 8.

Mimo sobotní trh plánujeme otevřít trhy pro veřejnost i každou středu v týdnu. Středeční trhy budou opět v parku od 8.00 do odpoledních hodin. Nabídnou čerstvou zeleninu, uzeniny, pečivo a občerstvení.

Veškeré informace naleznete na našich FB stránkách: Karlínské trhy

V případě dotazů pište na info@ftkarlin.cz

Těšíme se na vás v sobotu 1.dubna a ve středu 5.dubna

Karlín leták