Náměstí v Klecanech bude v sobotu 20. dubna patřit hlavně všem milovníkům dobrého vína a delikates, které se s vínem výborně snoubí. Právě v tento den se totiž uskuteční akce s názvem Víno a delikatesy. A na co se budete moci těšit?

Na akce věnované vínu nemusíte čekat až do podzimu, kdy probíhají vinobraní. Stačí, když dorazíte v sobotu 20.4. do Klecan na náměstí V.B. Třebízského a můžete si víno vychutnávat plnými doušky. Na akci Víno a delikatesy vás čekají degustace nejen moravských vín, ale opravdu vín z různých koutů světa. Kromě klasických vinařské velmoci, tu budou dokonce zastoupeny i země a regiony, které jsou méně známé, o to víc netradiční zážitek vás čeká.
Aby se vám z vína nezamotala hlava, bude připravena i spousta delikates. S vínem se výborně snoubí třeba grilované mořské plody, můžete si ovšem zajít i na srbské speciality. Pokud chcete jen uzobávat, bude na vás čekat i stánek s oříšky, sušeným masem a sýry. A kdyby vás začala honit mlsná na něco sladkého, určitě vás uspokojí španělské churros s čokoládou.

Těšíme se na Vás!

DOPROVODNÝ PROGRAM:
12:00–17:00 – DJ
17:00–20:00 – živá (místní) kapela NUDZ (Oldies, Pop music)
– malování na obličej
– kreativní dílny pro děti

Celá akce se koná ve spolupráci a za podpory Města Klecany.
V případě zájmu o prodej na této akci nás kontaktujte na mailu event@foodevent.cz, děkujeme.
Nabídka jídel v popisu akce má pouze informativní charakter. Sledujte prosím FB událost, kde se dozvíte více