Pojďte s námi objevovat chutě exotického Tuniska

Nemusíte jezdit za exotikou do dalekých krajin. Zažijete ji na pěší zóně na Andělu, která se na jeden den promění v arabské tržiště. Čekají vás chutné tradiční speciality jako je kuskus, pálivá pasta harrisa, plněné taštičky brick, plná vína a různé druhy koření, ale i tuniská kultura, kterou představíme v doprovodném programu. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet umění krasopisu nebo keramiky a pro ty nejmenší je připraven dětský ateliér. Nebude zde chybět ani čajovna, kde nad šálkem horkého čaje a voňavou šíšou snadno zapomenete na starosti všedního dne.

Festival se koná ve spolupráci s Velvyslanectvím Tuniské republiky pod záštitou místostarosty Prahy 5 Martina Slabého a radních Lukáše Herolda a Štěpána Rattaye.
Vstup na festival je zdarma.

Těšíme se na vás.

Ve středu 7. srpna na pěší zóně Anděl budete moci zakoupit a ochutnat delikatesy z celého světa. Výtečné olivové oleje, balkánské jogurty a feta sýry, vína z Makedonie či Francie, olivy z Řecka a Španělska, domácí těstoviny, pesta, prosciutta, husí paštiky atd. Nebudou chybět ani prvotřídní marmelády a džemy, sirupy, český med, domácí dorty či čokoláda. Představí se i výrobci chilli a grilovacích omáček, dovozci japonských, vietnamských či mexických koření a dochucovadel.
Samozřejmě zde budou i stánky s občerstvením plných exotických pokrmů. Je pro vás připraveno více jak 30 stánků s nepřeberným výběrem a nebude chybět ani bohatý doprovodný program!

Více informací na www.facebook.com/foodeventcz či na www.foodevent.cz

Kdy: středa 7.8.2019
Kde: Pěší zóna Anděl
Vstup: zdarma