Zveme vás na 4.ročník oblíbené akce ZAŽIJ INDII na Andělu.Přeneste se s námi do Indie, země tisící barev, vůní a chutí.
Nahlédněte do tajemství indické kuchyně, ochutnejte výběrová jídla z různých koutů Indie: jemné Pálak Panír nebo Šáhi Panír, vyváženě pálivé Kuřecí Tikka Masala, pikantní pokrmy Tandoori a další gurmánské speciality – velmi bohatý výběr jak masových, tak vegetariánských pokrmů.Dejte si pravý indický čaj nejvyšší kvality, nebo vynikající kávu z indických plantáží.
Bude Vám také nabídnut velký výběr prvotřídních indických potravin.Vyzkoušejte si, jak se obléká sárí a turban, nebo se nechat ozdobit bindi na čelo či namalovat mehndi (henou) na ruku.
Zkuste přípravky ajurvédy od certifikovaných výrobců. Na festivalu bude zastoupeno i poradenství – jóga, akupresura, ajurvéda a další.
Můžete si zakoupit indickou módu, designové interiérové dekorace či nábytek z mahagonu a dalších vzácných materiálů.Bohatý kulturní doprovodný program po celý den – nenechte si ujít například okouzlující tance ze všech koutů Indie a tradiční indickou zábavu. Více info již brzy!Oficiální zahájení akce v 10 hodin.Festival – Zažij Indii (Experience India – a glimpse of India in Prague) pořádá indický spolek – Indian Community in Czech Republic (ICCR z.s.) ve spolupráci se společností Food Event s.r.o.ZAŽIJ INDII NA ANDĚLU
Kdy: středa 20.9.2023
Kde: pěší zóna Anděl, Praha 5
Čas: 8:00-20:00 hod.
Vstup: ZDARMA